Jaunumi un akcijas

Pixel Spraying tehnika

"Pixel Spraying" (izsmidzināšanas tehnika) parādījās pavisam nesen, kad modē ienāca vieglums un dabiskums. Uzreiz pēc procedūras uzacis izskatās dabiski, kā iekrāsotas ar zīmuli, tās iegūst skaistu un koptu formu.

Daži jautājumi par permanento grimu.

Par permanento grimu vienmēr rodas daudz jautājumu un strīdu. Mēģināsim atbildēm uz dažiem no jautājumiem.

1. Vai permanentais grims paliek uz visu mūžu?

Ja meistars izmanto mūsdienīgas tehnikas, kas ļauj uzklāt pigmentu viegli un virspusēji, tad tas pietiekami vienmerīgi izzudīs pāris gadu laikā. Protams, ir meistari, kuri pigmentu uzklāj samēra cieši un izmanto nekvalitatīvus pigmentus. Tāpēc, lai izvairītos no nevēlamām sekām, obligāti, uzmanīgi izpētiet darbus un atsauksmes par meistaru, pie kura vēlaties veikt procedūru.

2. Vai pirms permanenta grima procedūras ir jālikvidē matiņi?

Nē! Lai meistars redzētu pilnu attēlu: kur aug matiņi un to augšanas virzienu. Mēs taču vēlamies radīt nevis mākslīgas, bet maksimāli dabiskākas uzacis. Ir meistari, kas tos noskuj, lai viņiem būtu ērtāk, bet tas nav pareizi. Izņēmums- alopēcija, kad kliente cieš no matu izkrišanas.

3. Vai pēc permanentā grima procedūras augs matiņi?

Protams, jo permanentais grims neietekmē matiņu augšanu. Pigmentu ievada ādas augšējā slānī, bet matiņu sakne atrodas zemākajā slānī. Tāpēc, ja procedūra tiek veikta pareizi- matiņu sakne netiek aizskarta.

4. Vai premanentā grima procedūra ir sāpīga?

Ja premanentā grima procedūra tiek veikta pareizajā dziļumā un meistars to dara vienmērīgi, tad procedūru var salīdzinat ar uzacu izraustīšanu. Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu anestētiķu. Labs meistars centīsies izdarīt visu, lai procedūru nebūtu sāpīga.

5. Vai ir nepieciešama korekcija?

Eksistē kļūdains viedoklis tam, ja ir nepieciešama korekcija, tad meisatrs ir slikti strādājis. Ņemot vērā to, ka katrs organisms pigmentu uzņem savādāk. Dažiem notiek liela ādas reģenerācija, dažiem klientiem nepieciešama korekcija piesātinātam, viendabīgam krāsas tonim un kvalitatīvakam rezultātam.

PERMANENT MAKE UP DAYS 2018