Permanentā grima priekšrocības

Mūsu steidzīgajā dzīves ritmā ir ļoti svarīgi labi izskatīties, netērējot tam ļoti daudz laika, tādēļ permanentā grima procedūra ar katru gadu kļūst arvien populārāka.

icon-6.png

Jūs vienmēr būsiet “ formā”. Grims nenomazgāsies un nenosmērēsies.

icon-6.png

Pieceļoties no gultas Jūsu grims jau ir gatavs!

icon-6.png

Ideālas grima līnijas

Procedūra

Permanentais grims - lūpu, plakstiņu, uzacu krāsas korekcijas metode, kas ļauj praktiski nesāpīgi, izveidot vēlamo uzacu, acu, lūpu kontūru, izceļot to dabisko skaistumu.

Permanenta
likvidēšana

Diemžēl, ne visi meistari tiecas uz to, lai permanentais grims izskatītos dabiski, līdz ar to, viens no maniem darba virzieniem ir svešu darbu labošana.

Dabīgs permanentais grims

Mūsdienīgajam permanentajam grimam jāizskatās dabīgi!

Uzacis

Permanentais grims ļaus noteikt uzacu formu, izcelt to krāsu, ja nepieciešams, apjomu. Ar permanentu veikt uzacu korekciju kļūs daudz vienkāršāk un ātrāk. Uzacis izskatisies kopti un skaisti jebkurā laikā un vietā.

Acis

Pēc permanentā grima procedūras jūsu uzacis izskatīsies biezākas, bet plakstiņu kontūrlīnijas sniegs skatienam vēlamo izteiksmi, un no rīta nevajadzēs celties agrāk, lai uzzīmētu taisnas kontūrlīnijas.

Lūpas

Vēlaties izmainīt savu lūpu formu, sniegt tām apjomu, palielināt, izmainīt to krāsu? Mūsdienu permanenta grima tehnoloģijas ļauj to visu izdarīt! Permanentais grims izcels lūpu apjomu, padarīs kontūras precīzas, bet dabīgo krāsu - piesātinātu.

Pigmenti

Darbs ar profesionālu aparatūru un augstvertīgu pigmentu izmantošana - pirmais solis veiksmei!

 iColor  ir augstākā līmeņa sertificēti profesionālie pigmenti, kas atbilst visām starptautiskajām normām un standartiem. Izmantojot iColor pigmentus rezultāts ir prognozējams, līdz ar to tie ir ieguvuši lielu popularitāti pasaules tirgos. Tie ir ideāli piemēroti dažādu permanentā grima (aparatūras, mikrobleidinga) tehniku veidiem, un ar laiku nepaliek zilā vai sarkanā krāsā, ļaujot permanentajam grimam ilgāku laiku palikt sākotnējā izskatā. Es uzticos tikai gadiem pārbaudītai kvalitātei!

Kur es strādāju

Esiet laipni gaidīti!

Zilupes iela 31, Rīga


Tālr.: +37128662462
e-pasts: info@mail.lv

Darba laiks

 • Pirmdiena - piektdiena: 10.00-19.00
 • Sesdiena - Slēgts 
 • Svētdiena - Slēgts

Mēs strādājam pēc iepriekšēja pieraksta.

Pakalpojumi un cenas

Pievilcīgas cenas par augstu kvalitāti!

no

120 €

Uzacis

 • Pilna aizpildīšana
 • Ombre tehnika
 • Pūder tehnika
Uzzināt vairāk
no

80 €

Acis

 • Starpskropstu līnija
 • Dekoratīva līnija
 • Dekoratīva līnija ar ēnu efektu
 • Apakšējais plakstiņš
Uzzināt vairāk
no

120 €

Lūpas

 • Kontūrs
 • Pixelspraying tehnika
 • Konturs ar ietušēšanu
 • 3D
Uzzināt vairāk

Par meistaru

Es patiesi esmu laimīga, darot cilvēkus skaistus.

Aļona Lisejeva

Diplomēta speciāliste

Es, Aļona Lisejeva, esmu diplomēta speciāliste permanentajā grimā (mikropigmentācijā), ar pieredzi permanentā grima industrijā kopš 2007. gada.

Visus šos gadus es pilnveidoju un paaugstinu savu kvalifikāciju permanentā grima jomā, apmeklēju kursus un seminārus ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Tiekšanās uz dabiskumu un vieglumu ir manu darbu galvenā iezīme. Ar gadiem permanentais grims nepārtop zilā vai sarkanā krāsā, bet paliek gaišāks un vienmērīgi izzūd.

Savā darbā izmantoju tikai profesionālus, sertificētus pigmentus no ASV, kas ir ļoti pieprasīti, un tos izmanto meistari visā pasaulē.

Procedūra notiek ļoti sterilos apstākļos, ar kvalitatīvu anestētiķu izmantošanu, pateicoties kuriem permanentā grima process kļūst praktiski nejūtīgs un maksimāli komfortabls.

Viss sākas ar meistara un klienta tikšanos, tāpēc pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju, kur tiks izveidota parskatāma skice ar jūsu vēlmēm un meistara ieteikumiem, lai izveidotu tieši to, kas izcels jūsu dabīgo skaistumu, jo permanentais grims mūsdienās ir lielisks veids izskatīties labi jebkurā dzīves situācijā, neizmantojot kosmētiku.

team

Jaunumi un akcijas

Izdevīgākie piedāvājumi un aktuālas ziņas par mikropigmentācijas procedūru.

"Pixel Spraying" (izsmidzināšanas tehnika) parādījās pavisam nesen, kad modē ienāca vieglums un dabiskums. Uzreiz pēc procedūras uzacis izskatās dabiski, kā iekrāsotas ar zīmuli, tās iegūst skaistu un koptu formu.

Uzzināt vairāk

Jauna pieredze kopā ar iColor. Patstāvīgā semināru apmeklēšana. Jauno zināšanu, pigmentu un aprīkojumu pilnveidošana.

Uzzināt vairāk